ITEAHub Webinar: Протидіяти не можна взаємодіяти. Роль HR у конфліктах на робочому місці
ІТ / Management
ITEAHub Webinar: Протидіяти не можна взаємодіяти. Роль HR у конфліктах на робочому місці

Утворення команди неможливе без конфліктів, гучних чи тихих, видимих чи прихованих. Навіть солоденькі булочки одного дня можуть закипіти та виплеснути все, що накопичилося. А якщо в команді є пристрасні, емоційні особи — готуйтеся до численних вивержень вулкану.

Задача HR — ідентифікувати потенційний конфлікт, допомогти у його врегулюванні або запропонувати сторонам спосіб, який допоможе це зробити. Від того, як він з цим справляється, залежить ефективність роботи команди зокрема, а інколи й компанії в цілому!

«Ой, краще б взагалі без конфліктів!» — скаже більшість. А що, як ми скажемо, що в непорозуміннях є позитив і що вони сприяють розвитку?

20 січня ми перевернемо з ніг на голову наші негативні уявлення про конфлікти та навчимося бачити в них шлях до покращення. Івент буде корисний не тільки для HR, але й для team leads, РМ'ів і всіх працівників, хто хоча б раз опинявся в конфліктній ситуації на роботі.

Ви побачите, що із сутичок можна винести не тільки страх, ненависть і декілька синців, але й зробити дійсно корисні висновки.

Поговоримо про таке:

●     В чому позитивні сторони конфлікту і які можливості приховані за ним

●     Що лежить в основі конфліктних ситуацій

●     Як конфлікти на робочому місці впливають на працівників

●     Яка роль HR у вирішенні конфліктних ситуацій на робочому місці

●     Чому HRу варто додати навик коучингу конфліктів до свого інструментарію.

Крім того, спікерка обере найактивнішого учасника вебінару для 1,5-годинної AMA-сесії (Ask me anything), яка відбудеться онлайн. У вас буде змога детально розібрати ті питання, які цікавлять саме вас.

Тож не проґавте свій шанс!

Спікер

Ольга Яковлева — Head of HR в компанії Noltic. 6 років досвіду в HR-сфері. Випускниця LvBS, магістр з HR та організаційного розвитку, коуч, ментор. Учасниця проекту «Наставник для студента» Українського католицького університету.

 

Деталі заходу

Дата: 20 січня

Час: 19:00

Тривалість: 120 хвилин

Формат: вебінар

Квитки

Онлайн-трансляція: 150 грн

Онлайн-трансляція + запис: 200 грн