ІTEAHub Webinar: It's Data, y'know: що потрібно знати про роботу з даними
ІТ / Інше
ІTEAHub Webinar: It's Data, y'know: що потрібно знати про роботу з даними

Той, хто володіє інформацією — володіє світом. Але що робити, якщо інформації — нескінченний потік і, щоб витягти з нього щось корисне, треба серйозно постаратись?

За весь час люди згенерували неймовірну кількість даних. Тож для ефективного використання недостатньо просто збирати та зберігати величезну кількість інформації. Потрібно правильно організовувати та аналізувати дані, використовуючи спеціальну структуру. Проте якщо раніше вам не траплялося працювати з даними, у вас можуть виникнути певні труднощі, які ми й пропонуємо прояснити на нашому івенті.

3 листопада ми проводимо вебінар, на якому детально обговоримо професію Data-спеціаліст, вирішимо, в якому напрямку варто розвиватись та розберемо декілька реальних проєктів в сфері AI.

Про що поговоримо на вебінарі:

  • Ролі: Data Engineer/Data Analyst/Data Scientist/Data Strategist — в чому відмінність?
  • Штучний інтелект, машинне та глибинне навчання: очікування vs. реальність.
  • Що потрібно знати, щоб стати спеціалістом з даних.
  • Приклади проєктів в сфері штучного інтелекту.
  • Де шукати навчальні ресурси.
  • Бесіда зі слухачами: питання та відповіді.

Спікер

Олександр Краковецький — співзасновник та керівник компанії DevRain, яка займається розробкою програмного забезпечення (Microsoft Silver Partner, Microsoft AI Inner Circle Program).

Співзасновник та технічний керівник соціального стартапу ДонорUA — автоматизованої системи пошуку та управління донорами крові.

Кандидат технічних наук.

 Має статуси Microsoft Regional Director та Microsoft Artificial Intelligence Most Valuable Professional. Отримав відзнаку "The Best Professional in Software Architecture" на Ukrainian IT Awards.

Лектор в Київській школі економіки.

Деталі заходу

Дата: 3 листопада

Час: 19:00

Тривалість: 90 хвилин

Формат: вебінар

Квитки

Ранні пташки: 150 грн

Пізні сови: 200 грн