ITEAHub Webinar: Fast and handy методи визначення рівня англійської у кандидата
IT / Management
ITEAHub Webinar: Fast and handy методи визначення рівня англійської у кандидата

Як говорить народна мудрість, стажування покаже, наскільки кандидат комунікабельний, стресостійкий і як гарно знає англійську.

Буває, дивишся на резюме і розумієш — ось він, ідеальний претендент. І досвід роботи в нього вражаючий, і soft skills ті, що треба, і англійська рівня upper-intermediate. Все при ньому, треба швидше кликати на співбесіду. А згодом виявляється, що англійська насправді дуже соу-соу, і взагалі кандидат може позмагатися у дотепності з Google-перекладачем. Як результат: витрачений час, нові пошуки та суцільне розчарування.

11 серпня ми проводимо вебінар, на якому розберемо, як швидко й точно визначити рівень англійської на співбесіді та послухаємо записи реальних кандидатів, щоб одразу застосувати теорію на практиці.

Let's make some noise!

Говоримо про таке:

  • Рівні англійської мови: детальний огляд
  • Критерії оцінювання рівнів на конкретних прикладах лексики та граматики
  • 10 реальних аудіозаписів різних кандидатів, за допомогою яких тренується теорія
  • Обговорення реальних кейсів

Спікер

Оксана Вацеба — competence manager та методист у тренінго-консультаційному центрі Lead-Up. За її плечима — 23 роки досвіду викладання англійської мови для дорослих. На поточній посаді працює 3 роки. Тренер Teacher’s Art School. Знає все, що потрібно для успішного вивчення мови.

Деталі заходу

Дата: 11 серпня

Час: 19:00

Тривалість: 120 хвилин

Формат: вебінар

Квитки

Ранні пташки: 150 грн

Пізні сови: 200 грн