Yalantis BA School 4.0

19 квітня
Онлайн

Відкрито набір на безкоштовне навчання в Yalantis BA School 4.0 🚀

Вебинар "Деврел для HR в 2021 году"

22 квітня
Онлайн

Приходите на вебинар Hurma System и узнайте, что такое деврел, какая от него польза и какие сложности могут возникнуть у HR с деврелом – в частности, как 2020 год повлиял на связку HR+деврел и как теперь с этим жить.

Управління нарадами та прийняття рішень по методології Адізеса

23 квітня
Онлайн

Системне уявлення про те, як приймати правильні рішення і результативно їх впроваджувати робить наради потужним і правильним інструментом. Ми розповімо, як проводити наради, використовуючи методологію Адізеса.

Вебінар “Маркетинг на карантині: що потрібно знати підприємцю, щоб ефективно просувати бізнес”

23 квітня
Онлайн

COVID-19 спрацював як висококласний каталізатор змін. Він забезпечив швидкий перехід до нових рішень в маркетингу. Форсував застосування радикально інших підходів для просування бізнесу. 

Data Science fwdays'21 online conference

24 квітня
Онлайн

Конференція присвячена Data Science

Yalantis QA School

27 квітня
Онлайн

Yalantis відкриває перший набір на безкоштовне навчання в Yalantis QA School з можливістю потрапити до сервісної IT-компанії на позицію QA Engineer.

Q&A session – Yalantis Python School

28 квітня
Онлайн

Yalantis відкриває перший набір на безкоштовне навчання в Yalantis Python School з можливістю потрапити до сервісної IT-компанії на позицію Python developer. З цього приводу запрошуємо всіх бажаючих на онлайн-зустріч, де ви зможете задати будь-які питання про Yalantis Python School.

Вебинар "Выстраиваем систему People Management: модель 4х4"

29 квітня
Онлайн

Узнайте, как применять системный подход в управлении людьми, какие есть уровни выстраивания процессов, с чего начинать и как совершенствовать People Management в компании на вебинаре Hurma System.

Вебинар "ТОП-5 ошибок при внедрении OKR"

12 травня
Онлайн

Хотите узнать, какие самые распространенные ошибки допускают компании при внедрении OKR и как можно их избежать? Тогда приходите на бесплатный вебинар Hurma System: «ТОП-5 ошибок при внедрении OKR», который проведет эксперт по OKR – Константин Коптелов.

LIVE-курс «Оценка персонала в организации»

12 травня
Онлайн

Полное погружение в оценку персонала и во все тонкости существующих методов от опытных экспертов-практиков! Курс для специалистов, которым интересно расширить свою специализацию и обрести системные знания в области оценки персонала.